Telewizja   Internet   Telefon
   Aktualności

  Telewizja kablowa

  Program Lokalny

    Opis
    Ramówka
    VOD


  Reklama

  O TTUKST

  KontaktSecured by NetCrushProgram Lokalny

          Trzcianeckie Towarzystwo Użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej oprócz reemisji polskich i zagranicznych stacji, od początku swojej działalności produkuje i nadaje własny program lokalny pod nazwą TVL Trzcianka. Emitowany jest on cyfrowo na kanale LCN #111 (DVB-C) oraz w systemie DVB-T pod LCN #8.

          Główne wydanie emitowane jest poniedziałki o godz. 20:00 i trwa średnio dwie godziny. Jeżeli jednak ilość materiałów znacząco przekracza dwie godziny, planowana jest dodatkowa emisja w kolejne dni tygodnia - o godz. 16:00).

          Od wtorku do soboty włącznie, prowadzone są powtórki programów (co 4 godziny) - o 00:oo, 4:oo, 8:oo, 12:oo, 16:oo, 20:oo.

          Dodatkowo reemitujemy w całości Sesje Rady Miasta i Rady Powiatu, a także inne ważniejsze uroczystości miejsko-gminne lub religijne. Emisje tych materiałów zaplanowane są z reguły na wtorki i środy, chociaż zdarzają się emisje w soboty czy nawet w niedziele.

          Oczywiście oprócz programów przygotowanych wcześniej, TVL Trzcianka urozmaica swoją ofertę Programu lokalnego o emisje "na żywo". Z reguły są to spotkania z ważnymi osobistościami świata polityki lub gospodarki. Oczywiście nie zapominamy o spotkaniach z przedstawicielami lokalnej administracji. Spotkania takie odbywają się najczęściej z udziałem telewidzów oraz mieszkańców - studio TV Trzcianka jest wtedy otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

          LINIA PROGRAMOWA REDAKCJI

wersja do druku
   Code/Web/Design: bm^pte!
niepisz@smtvsat.pl                     Copyright ©1992-2024 TTUKST - Telewizja Kablowa Trzcianka.   All rights reserved.     Informacje prawne     Ogólne warunki użytkowania  

catche@smtvsat.pl totala@semtel.pl irkach@ttukst.pl domaca@zmaza.com atlant@trzcianka.eu dbacie@trzcianka.org akubus@trzcianka.eu.org cuique@trzcianka.one.pl addaks@bloodman.one.pl paczek@amiscena.org ksoana@kraku.pl tepido@npp.com.pl