Program Lokalny

          Trzcianeckie Towarzystwo Użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej oprócz reemisji polskich i zagranicznych stacji, od początku swojej działalności produkuje i nadaje własny program lokalny pod nazwą TVL Trzcianka. Emitowany jest on cyfrowo na kanale LCN #111 (DVB-C) oraz w systemie DVB-T pod LCN #8.

          Główne wydanie emitowane jest poniedziałki o godz. 20:00 i trwa średnio dwie godziny. Jeżeli jednak ilość materiałów znacząco przekracza dwie godziny, planowana jest dodatkowa emisja w kolejne dni tygodnia - o godz. 16:00).

          Od wtorku do soboty włącznie, prowadzone są powtórki programów (co 4 godziny) - o 00:oo, 4:oo, 8:oo, 12:oo, 16:oo, 20:oo.

          Dodatkowo reemitujemy w całości Sesje Rady Miasta i Rady Powiatu, a także inne ważniejsze uroczystości miejsko-gminne lub religijne. Emisje tych materiałów zaplanowane są z reguły na wtorki i środy, chociaż zdarzają się emisje w soboty czy nawet w niedziele.

          Oczywiście oprócz programów przygotowanych wcześniej, TVL Trzcianka urozmaica swoją ofertę Programu lokalnego o emisje "na żywo". Z reguły są to spotkania z ważnymi osobistościami świata polityki lub gospodarki. Oczywiście nie zapominamy o spotkaniach z przedstawicielami lokalnej administracji. Spotkania takie odbywają się najczęściej z udziałem telewidzów oraz mieszkańców - studio TV Trzcianka jest wtedy otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

          LINIA PROGRAMOWA REDAKCJI

Copyright ©1992-2022 TTUKST - Telewizja Kablowa Trzcianka.   All rights reserved.   Źródło: https://www.ttukst.pl/index.php?dz=5&nr=0   Dostęp: 2022-05-25,18:07:37

nolana@smtvsat.pl eblisa@semtel.pl tirach@ttukst.pl hohhot@zmaza.com sludge@trzcianka.eu jejciu@trzcianka.org judach@trzcianka.eu.org bohdan@trzcianka.one.pl appeal@bloodman.one.pl doncem@amiscena.org viagra@kraku.pl gujana@npp.com.pl